Kontakt

 


Üldinfo – Mirra-Lux Eesti

tel.6877752

Emaili:  info@mirra.ee

IN ENGLISH
Firmast Tooted Kasutamine Hinnad Kontakt
HA PYCCKOM

     Üldinfo

MIRRA-LUX – tulevikuhõnguline tervisekosmeetika
Kaubamärk Mirra-Luks kuulub vene kosmeetikakompaniile MIRRA-M, mis asutati kinnise aktsiaseltsina, ilma pangalaenude ja riigieelarveliste vahenditeta uue aastatuhande piiril 16. oktoobril 1996. a. Täna on ta üks kaasaegse Venemaa kosmeetikatoodete turuliidreid: iga kuu ostab Mirra Luxe tooteid ligikaudu 500 000 inimest. Mirra Luxe kosmeetika kuulub massimarketi segmenti ja tema osakaal Venemaa turul on 10 %.
Ettevõte eesmärk oli luua eriti efektiivseid, XXI sajandi inimese vajadusi rahuldavaid kosmeetikatooteid. Tegemist oli keerulise väljakutsega, mille lahendamiseks ühendati uudsed teadusideed, kõrgtehnoloogia, paindlik turundussüsteem ja paljude andekate inimeste visa töö.
Mirra Luxe tootevalikusse kuulub üle 100 nimetuse 25 erinevas liinis ja tema koostisega on esindatud täielik ning universaalne kosmeetiliste hooldusvahendite spekter. Peamine Mirra Luxe suunitlus on – naha ja kogu organismi kaitsejõudude taastamine, ilu ja tervise säilitamine, vananemise pidurdamine. Mirra Luxe kosmeetika tootmine põhineb vaid looduslike koostisosade kasutamisel – kõrgekvaliteedilised eeterlikud õlid, taimsed ekstraktid, meresaadused.
MIRRA on loomisest peale pidanud võtmeküsimuseks teadusuuringuid ja suunab jätkuvalt sellesse valdkonda olulise osa oma ressurssidest.
Ettevõtte teaduslaborid asuvad Moskva oblastis Obolenski linnas Rakendusliku Mikrobioloogia Keskuse juures, mis on üks riigi juhtivatest teadusasutustest biotehnoloogia, mikrobioloogia ja viroloogia valdkonnas. Just siinsed teadlased moodustavad täna koos kosmetoloogidega ettevõtte tuumiku.
Uuendusliku kvaliteetkosmeetika loomisel on tähtis defineerida ja välja töötada sellised tooted, mis lahendaksid levinud probleeme, ent mille mõju inimorganismile on unikaalne.
Nii algabki MIRRA uue kosmeetikavahendi loomine teadusidee praktilisest analüüsist. Tulevase toote võimalikku koostist ja toimet arutatakse nii töökoosolekutel kui teaduslik-tehnilises nõukogus. Sellise eeltöö tulemusena sünnivad ettepanekud ja soovitused, tootmistehnoloogia kirjeldus, vajaliku toorme, seadmete jms nimekiri ning esialgne kalkulatsioon. Erilise tähelepanu all on tooraine ja valmistoodangu kontrolli meetodid. Tavaliselt töötatakse sel viisil välja terve tooteseeria korraga.
Eksperimentaalseeria valmides toimub põhjalik eelkontroll: tootenäidiseid uuritakse mikrobioloogilisest, kliinilisest ja toksikoloogilisest seisukohast. Lisaks määratakse kindlaks organoleptilised ja keemilis-füüsikalised näitajad, mis peavad vastama selle tüübi toodete riiklikele standarditele. Kõik toidulisandid, kosmeetika-, parfümeeria- ja muud tooted kuuluvad kohustuslikule sertifitseerimisele – 2002. a omistati kompaniile ELi kvaliteedistandardi ISO-9001 sertifikaat.
MIRRA tootenimekirjas on erinevaid kosmeetika-, vanni- ja suuõõne hügieenivahendeid, bioaktiivseid toidulisandeid, parfüüme, lõhnakompositsioone jne. Ent kõiki neid esmapilgul erineva suunitlusega tooteid ühendab üks idee – need on osad organismi tervendavast ja haigusi ennetavast kompleksist, mis aitab kasutajal saavutada vaimset ja füüsilist heaolutunnet.
MIRRA on esimene vene kosmeetikakompanii, mis lähtub tervisekosmeetika ideest: parem olla kui näida.
Tavamõistes tähendab kosmeetika naha, juuste, küünte ja hammaste hooldusvahendeid, seega võimalust inimese välimuse parandamiseks. Loomulikult on see äärmiselt tähtis, tahab ju igaüks mõjuda noorusliku ja meeldivana. Nii reklaamitaksegi kõikjal erinevaid tooteid, mis “tagavad viie minutiga värske jume”, “kaotavad koheselt kortsud”, “taastavad hetkega noorusliku välimuse.”
Viimasel ajal on piirid klassikalise ja dekoratiivkosmeetika vahel muutunud veelgi õhemaks: näiteks võib päevakreem sisaldada toonivat pigmenti või puuderkreemil olla pinguldav toime.
Traditsiooniline kosmeetika aitabki “näida”, “välja näha”, muutes reeglina veetlevaks vaid väikse osa meie nahapinnast: näo, käed või dekolteepiirkonna… Aga mis saab ülejäänud poolteisest (või isegi kahest) ruutmeetrist nahapinnast? Dekoratiivkosmeetika suudab tagada vaid ajutise ja välise efekti, seda eriti nõrgema tervisega inimese puhul. Kuidas aga saavutada, et juuksed oleksid kohevad ja läikivad alati, mitte ainult pärast titaanlikke jõupingutusi? Ja et enesetunne oleks hea, meeleolu pilvitu?
Esimese vene kosmeetikatootjana andis MIRRA sõnale ‘tervisekosmeetika’ mõtte, luues ja tutvustades tarbijatele terviklikku, tervistavat ning haigusi ennetavat loodustoodete kompleksi.
Esimesena Venemaal lõi MIRRA ühtse fütosüsteemi, mis hõlmab nii kosmeetikavahendeid kui kogu organismi mõjutavaid tooteid.
Tervisekosmeetika ei tähenda ainult ravi eesmärgil tarvitatavad kosmeetilisi vahendeid. Terminit ‘kosmeetika’ kasutame antud sõnaühendis sellepärast, et kosmeetilistel, välispidistel vahenditel on tervistavas kosmeetikas kanda oluline roll. Ja sellegi pärast, et MIRRA kosmeetikatoodete toime organismile väljub tavapäraste ootuste raamidest.
Tervisekosmeetikat tuleb määratleda keha ja hinge harmoonia, laitmatu tervise ja välise veetluse saavutamise teadusena ja praktikana.
Et siseorganite ja keha kattekoe (nahk, limaskestad) vahel eksisteerib vahetu side, on hästi teada. Kui silmad on hinge peegel, siis nahk on kõigi organismis toimuvate protsesside aktiivne osaline. Kahjustatud, punetav, kihelev, ketendav ja vistrikuline nahk annab otseselt tunnistust tervisehäiretest. Kui maks ei saa hakkama oma lugematute ülesannetega, soolestik ei tööta düsbakterioosi tõttu korralikult või organismi koormavad toksiinid, siis väljendub see viivitamatult ja vältimatult ka nahal.
Lisaks on nahal täita kaitsefunktsioon väliskeskkonna mõjude vastu. Paraku kannatab nahk nii väliste mõjude kui organismi sisemiste häirete tõttu. Mehaanilised, keemilised, termilised kahjustused, päikesepõletused, lokaalsed allergilised reaktsioonid, ainevahetushäired ja infektsioonid – see kõik mõjutab naha seisundit.
MIRRA tervisekosmeetika ei sisalda antibiootikume, tsütostaatikuid, hormoone ja muid farmakoloogilisi preparaate, mis avaldavad organismile tuntavat ent kaugeltki mitte kahjutut mõju. Mainitud ained on kasutusel dermatoloogia ja teiste meditsiinivaldkondade probleemide korral – tõsised nahavigastused, kaugelearenenud patoloogilised protsessid, pärilikud ja kaasasündinud patoloogiad.
Tervisekosmeetika otsib ja kasutab efektiivseid kuid organismile kahjutuid aineid, mis mõjutavad nii naha pindmiseid kui süvakihte, normaliseerivad siseorganite tööd, toimivad positiivselt närvisüsteemile. Tervisekosmeetika hõlmab spetsiaalseid kosmeetikatooteid, eeterlikke aroomõlisid ja lõhnakompositsioone, bioaktiivseid toidulisandeid, ravitoimelisi/profülaktilisi vanni- ja massaaživahendeid jmt. Kõik komponendid peavad olema looduslikku päritolu, inimorganismile omased ained, millelt eeldatakse efektiivset ja mitmekülgset toimet.
Tippteadlaste abi kasutades on MIRRA leidnud ja otsib edasi lahendusi just sellistele ülesannetele.
Unikaalne tehnoloogia võimaldab toota ülipeent kreemiemulsiooni, mille osakeste mõõtmed on väiksemad kui 0,05–0,1 mikronit. Selle tehnoloogia alusel toodetud kreemidel on nn transdermaalsete palsamite omadused, s.t aktiivained suudavad mõjutada naha süvakihte, toimides seal vahetult rakkudele ning jõuda veresoontesse, mõjutades vere kaudu siseorganite seisundit. Tootmises kasutatav külmemulgeerimismeetod välistab toote termilise töötlemise, mis võimaldab säilitada emulsiooni viidud väärtuslike ainete kõik kasulikud omadused.
Praeguseks on välja töötatud ja saadaval lai tootevalik: kosmeetilised kreemid, geelid ja palsamid, juukseveed ja šampoonid, parfümeeria, lõhnakompositsioonid, vannivahendid, toidulisandid, suuõõne hügieeni- ja tervisetooted, intiimsuhete harmooniat suurendavad vahendid.
Valiku suurus ja mitmekesisus võimaldab kompleksse kasutamise korral lahendada edukalt erinevaid kosmeetilisi probleeme ning koostada ja läbida erineva suunitlusega terviseprogramme. Väga kasulikud on meie tooted erinevate haiguste kompleksses ravis.
MIRRA uue põlvkonna kosmeetika
 • Meie toodang koosneb mikroemulsioonidest ja optimaalse suurusega mikrokapslitest. Need võimaldavad Mirra-Luxe’ kosmeetika kasulikel ainetel toimida nahale maksimaalse tulemuslikkusega.
 • Me kasutame puhtaimat patenteeritud tehnoloogiaga töödeldud puurkaevuvett. Vesi säilitab kogu mineraalse koostise rikkuse ja omandab rea uusi, imelisi omadusi. Me kasutame külma emulgeerimise meedodit, mis hoiab ära kreemide aktiivsete kostisosade termilise mõjutuse.
 • Meie toodangu saamiseks kasutatakse ökoloogiliselt puhtaid, naturaalseid, kõrgekvaliteetseid eeterlikke õlisid ja fütoekstrakte.
 • Lõheliste ja tuuraliste kalade mari ning piim – need on meie kosmeetika unikaalsed koostisosad. Nende baasil toodame me kõrgtoimelisi noorendavaid vahendeid. Meie poolt kasutatavale kalamarja ja –piima töötlemise meetodile maailmas analoogi olemas ei ole.
 • Meie kosmeetika saamiseks kasutatakse innovaatilisi teaduslikke meetodeid aktiivsete koostisosade saamiseks ja nende lülitamiseks valmistoodangusse. Me loome ja kasutame oma know-how’sid paljudes tootmisprotsessi tsüklites.
 • Kõigil meie vahenditel on värske ja looduslik lõhn, kuna need on valmistatud vaid taimsete koostisosade ja meresaaduste baasil.
 • Kõigil tootmisetappidel, samuti ka selle alg- ning lõpposas allutatakse meie toodang arvukatele kvaliteeditestidele. Mirr-Luxe’ toodete tootmisprotsess vastab rahvusvahelisele kvaliteetstandardile ja tal on ISO 9001:2000 ning Ökoloogilise ohutuse sertifikaadid.
MIRRA kvaliteetsed toidulisandid soodustavad mao-sooltetrakti, südame-veresoonkonna ja bronhi-kopsusüsteemi funktsioneerimist ja organismi puhastumist, aitavad organismil toime tulla stressi ja selle tagajärgedega ning tugevdavad immuunsüsteemi. Terve naha jaoks on hädavajalikud ühtviisi nii hingeline kui füüsiline heaolu.
Läbi kesknärvisüsteemi ja tunnete mõjutavad tervist ka toniseeriva, rahustava või adaptogeense mõjuga eeterlikud aroomõlid ja lõhnakompositsioonid, vannitooted ja intiimsuhete harmooniat suurendavad vahendeid.
Siinkohal tuleb rõhutada, et MIRRA tooted ei sisalda loomseid rasvu, hormoone ega sünteetilisi farmakoloogilisi preparaate, nende asemel on kasutatud taimset päritolu mitmekülgsete tervistavate omadustega koostisosi ning merelist päritolu aktiivaineid. Kosmeetilised kreemid ja palsamid, bioaktiivsed toidulisandid ning muud tooted on püsiva tervistava toimega ja soovimatute kõrvalmõjudeta.
MIRRA tervisekosmeetika on esimesena Venemaal läbinud tõepoolest põhjaliku kliinilise kontrolli maa juhtivates teadus- ja raviasutustes. N. N. Blohhini nim Vene Onkoloogiakeskus Moskvas, Vene Föderatsiooni Tervishoiuministeeriumi Riiklik Teaduslik Pulmonoloogikeskus Peterburis, Vene Föderatsiooni Epidemioloogia ja Mikrobioloogia Teadusliku Uurimise Instituut Nižni Novgorodis, Laserkosmetoloogia Keskus ning Iluinstituut Moskvas, Perekonna Rehabilitatsioonikeskus Novosibirskis – need asutused on vaid osa nimekirjast.
Selgus, et mitmeid tooteid saab edukalt kasutada selliste haiguste kompleksravis nagu gastriit, holetsestiit, ekseemid ja atoopiline dermatiit, krooniline bronhiit ja veenide haigused. Lisaks aitavad tooted tasakaalustada ainevahetust, üle saada psühhoemotsionaalsetest ülepingetest, parandavad enesetunnet ja tõstavad tuju ning vastupanuvõimet stressile. Välja on töötatud kompleksprogrammid toodete kasutamiseks progresseeruva tselluliidi ennetamisel, võitluseks rasvumise ja seedetegevuse häiretega.
MIRRA on esimene vene kompanii, milles on ühitatud kosmeetiliste vahendite väljatöötamine, tootmine ja müük distribuutorite võrgu kaudu mitmetasandilise marketingi printsiibil. Käesoleval ajal on kompaniil 140 filiaali kogu Venemaal, SNG ja Balti riikides, on olemas ka rahvusvahelised esindused – Tšehhis, Slovakkias, Türgis, Bulgaarias, � veitsis, USA-s. Euroopas ja Ameerikas levitatakse Mirra Luxe toodangut brändi all Mirra Fleur (Mирра Флер).
Toodangu realisatsioon on keeruline probleem, mille lahendamine nõuab vastavat eruditsiooni. Distribuutorite professionaalseks ettevalmistamiseks on loodud mitmeastmeline süsteem. Arendusprogramm näeb ette õpet loengute ja konsultatsioonide näol, teabe edastamist trükiste kaudu ja kogemuste vahetamist. Iga nädal toimuvad õppused, kus kompanii teaduslikud konsultandid ja kogemustega spetsialistid jagavad infot toodete koostise ja mõju kohta ning tutvustavad kliiniliste uuringute tulemusi. Selgitatakse toodete süsteemse kasutamise põhimõtteid ja praktikat tervistavatel ning profülaktilistel eesmärkidel. Vaadeldakse koostoimeliste toodete skeeme organismi erinevate haigusseisundite puhul (rasvumine, tselluliit, depressioon, nahaprobleemid jpm). Tänaseks töötab kompaniil Venemaa linnades ja piiri taga edukalt üle saja regionaalkeskuse, millest neli asuvad Moskvas. Toimiv distribuutorvõrk on Tšehhis, Slovakkias, Poolas, Saksamaal, � veitsis, Küprosel, kui nimetada vaid mõnesid riike.
MIRRA on esimene vene kosmeetikakompanii, kes on oma toodangu väljatöötamise ja väljalaskmise eest kogunud enneolematu kollektsiooni heakskiite, preemiaid ja autasusid. Kompanii on uhke selle üle, et on ainus oma maa kosmeetikafirmade hulgast, kellele on omistatud akadeemilisi auhindu.
Mirra Luxe kosmeetika kõrget kvaliteeti on tunnustanud professionaalsed kosmetoloogid, bioloogid ja meditsiinitöötajad. Mirra Luxe on ainus vene kosmeetikakompanii, millele on omistatud akadeemilisi ja valitsusepoolseid autasusid. Kompaniid on tema 9 aastase tegevuse jooksul autasustatud rohkem kui 60 erineva medali, preemia ja diplomiga. Mirra Luxe poolt toodetavad vahendid vastavad ravusvahelisele kvalitee-distandardile ja firma omab seda tõendavat sertifikaati ISO 9001:2000, samuti ka Ökoloogilise Ohutuse Sertifikaati.
 • Aastatel 1998-2000 tuli kompanii MIRRA kolmel korral Vene Mediko-Tehniliste Teaduste Akadeemia preemia laureaadiks juhitava biosünteesi teadusmahuka tehnoloogia sisseviimise eest tööstuslikku toomisesse ja terve spektri uue põlvkonna kosmeetiliste toodete saamise eest; tööde eest immunoloogia ja biotehnoloogia vallas immuunsüsteemi seisundit normaliseerivate toidulisade ja kosmeetikavahendite loomisel.
 • Kompanii 19 tootele on omistatud “Moskva kvaliteedi märk”(“Московский знак качества”). Programmi “Ülevenemaaline mark (kolmas aastatuhat)”(“Всероссийская марка (третье тысячелетие)”) raames võttis kompanii osa näitus-konkursust, kus 12 toodet märgiti ära kuldmedaliga “XXI sajandi Kvaliteedimärk”(“Знак качества XXI века”). Näitus-konkursil “Välja valitud möödunud sajandist”(“Избранное уходящего века (“Берём с собой в третье тысячелетие”) (“Võtame kaasa kolmandasse aastatuhandesse”) – omistati kompanii kuuele tootele Plaatinamärk.
 • Kompanii toodang on kahel korral tulnud laureaadiks aasta parima parfümeeria-kosmeetikatoote Rahvuslikul konkursil. 2000.a. võitis REPAREERIV geel-palsam peaauhinna “Helesinine planeet”(“Голубая планета») rahvusvahelisel näitusel “Interbeauty” Bratislavas, aga mais 2002 sai sama preemia bioloogiliselt aktiivsete toidulisade seeria “Miranda”. Jalakreem sai 1999.a. Bratislavas “Interbeauty” kuldmedali ja 2000.a. hõbemedali Moskvas näitusel “Intersharm-2000”. Lõhnaõli “Vuaal” sai näituse “Intersharm-99” raames rahvusliku konkursi hõbemedali.
 • 2001.a. võttis kompanii osa rahvusvahelisest näitusest, konkursist ja konverentsist “Ökoloogiliselt puhas toode”. Seal anti kümnele bioloogiliselt aktiivsele toidulisale märk “Ökoloogiliselt puhas toode”, kompanii ise aga kanti “Ökoloogilistele nõuetele vastavasse, naturaalsete ja ohutute toodete tootjate ja tarnijate registrisse”.
 • Veebruaris 2002 sai Polüsahhariidne hüdrool parfümeeria-kosmeetiliste toodete spetsialiseeritud näitusel “Hõbedane maikelluke”(“Серебристый ландыш”) Nižni Novgorodis Kuldmärgi omanikuks.

Üldinfo
Аjalugu
Аutasud
Press
Messid
Uudised
    &nbsp© Mirra – firma “МИРРА-М” (Venemaa), registreeritud kaubamark. Oigusalane informatsioon.

 

JagaShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn